Yapı ve İzolasyon

Yapı ve İzolasyon Sektöründeki Ürünlerimiz

Yapı Sektörü

Yapı ve izolasyon sektörüne ait talepleri güçlü Ar-Ge altyapımız ile birleştirerek; yapı kullanıma uygun olarak, hijyene önem vererek tasarlıyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen renk, adet, gramaj ve ebatlarda tasarladığımız yapı ve izolasyon kumaşlarımızı; yapı ve izolasyon sektörüne uygun olarak tasarlayıp üretiyoruz.

 

Yapı ve izolasyon Ürünleri Kullanım Alanları

Basal olarak 45 yılı aşkın bilgi ve tecrübemiz ile sektörel kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanan yapı ve izolasyon ürünleri üretiyoruz. Yapı ve izolasyon sektörü

ürünleri izolasyon alanlarında ses yalıtımı, ısı yalıtımı, buhar dengeleyici gibi operasyonel malzemeler için kullanılmakta, kalitesi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Yapı ve izolasyon Sektörü Üretimi ve Kalitesi

Basal olarak müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Yapı ve izolasyon sektörü ürünlerimizi üretirken, üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanıyoruz.

 

Yapı ve izolasyon Sektörü Ürünleri

Yapı ve izolasyon sektöründeki ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile sektörün öncü üreticileri arasında yer almaktayız. Yapı ve izolasyon sektörü için yalıtım unsurlarını ön planda tutarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Ürünlerimizde izolasyon sektörü gerekliliklerini her zaman dikkate alıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek Yapı ve izolasyon sektöründe müşteri bazında ürünler tasarlıyoruz.

Çözüm Ortaklığı ile

Birlikte Yükselelim

Sektördeki güçlü deneyimimiz ve uzman ekibimizle, projelerinizi daha yüksek bir seviyeye taşımak için buradayız. Sizi dinlemek, ihtiyaçlarınızı anlamak ve en etkili çözümleri sunmak için bizimle iletişime geçin.

Bizimle İletişime Geçin

Aklınıza takılan her soruyu en kısa sürede cevaplıyalım.


Bize Ulaşın

Basal ürünleriyle ilgili önerileriniz ve aklınızdaki tüm sorularınız için sizi dinliyoruz.

+90 (212) 875 45 45

info@basal.com.tr