MEDİKAL

Medikal Sektöründeki Ürünlerimiz

Medikal Sektörü

Medikal sektörüne ait talepleri güçlü Ar-Ge altyapımız ile birleştirerek; sağlık kullanıma uygun olarak, hijyene önem vererek tasarlıyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen renk, adet, gramaj ve ebatlarda tasarladığımız medikal kumaşlarımızı; medikal sektörüne uygun olarak tasarlayıp üretiyoruz.

 

Medikal Ürünleri Kullanım Alanları

Basal olarak 45 yılı aşkın bilgi ve tecrübemiz ile sektörel kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanan medikal ürünleri üretiyoruz. Medikal sektörü ürünleri sağlık alanlarında temizlik, koruyucu önlük, tulum, operasyonel malzemeler için kullanılmakta, kalitesi ve hijyenik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Medikal Sektörü Üretimi ve Kalitesi

Basal olarak müşterilerimize global satış ağımız ile kaliteli, hızlı ve optimum maliyetli hizmet sunuyoruz.

Medikal sektörü ürünlerimizi üretirken, üretim tesislerimizde en üst teknolojiyi kullanıyoruz.

 

Medikal Sektörü Ürünleri

Medikal sektöründeki ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile sektörün öncü üreticileri arasında yer almaktayız. Medikal sektörü için sağlık ve hijyen unsurlarını ön planda tutarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Ürünlerimizde sağlık sektörü gerekliliklerini her zaman dikkate alıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek medikal sektöründe müşteri bazında ürünler tasarlıyoruz.

Çözüm Ortaklığı ile

Birlikte Yükselelim

Sektördeki güçlü deneyimimiz ve uzman ekibimizle, projelerinizi daha yüksek bir seviyeye taşımak için buradayız. Sizi dinlemek, ihtiyaçlarınızı anlamak ve en etkili çözümleri sunmak için bizimle iletişime geçin.

Bizimle İletişime Geçin

Aklınıza takılan her soruyu en kısa sürede cevaplıyalım.


Bize Ulaşın

Basal ürünleriyle ilgili önerileriniz ve aklınızdaki tüm sorularınız için sizi dinliyoruz.

+90 (212) 875 45 45

info@basal.com.tr