İnsan Kaynakları

Basal olarak hedefimiz, şirket kültürüne ve ortak değerlerine uyum sağlayabilecek, çalışacağı pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, gelişim ve değişime açık adayları bünyemize kazandırmak işe alım sürecimizin esas amacıdır.

Bu amaçla, pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi ve yetkinliklerine sahip adayları bünyemizde istihdam etmeyi hedeflemekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

DÜRÜSTLÜK VE GÜVENİLİRLİK

Kisbu, tüm faaliyetlerinde doğruluk, şeffaflık ve yüksek iş ahlakı disiplini ile çalışır.

Şirketimiz, müşterilerine, çalışanlarına, iş ortakları ve tedarikçilerine, rakiplerine, çevreye, topluma ve insanlığa karşı sorumluluklarının farkındadır. Karşılıklı güveni zedeleyecek hiçbir davranışta bulunmaz.

Tüm paydaşlarımızla uzun soluklu işbirliği geliştiren güvenilir çözüm ortağı olmak en büyük gayemizdir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR YENİLİKÇİLİK

Kisbu, sürdürülebilir rekabet avantajı için yenilikçiliği destekleyen kurumsal yapısını oluşturmak, bu yapıyı sürekli desteklemek hedefindedir.

Bu bağlamda kurumsal stratejimizi, liderlik yaklaşımımızı, çalışanlarımızı, organizasyon ve süreçlerimizi  sürdürülebilir yenilikçiliğin beş temel bileşeni olarak kabul ediyor, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık stratejimizle emin adımlarla ilerliyoruz.

TOPLUMSAL FAYDA

Kisbu, kurulduğu ilk günden itibaren içinde bulunduğu toplumun ortak faydasına katkıda bulunacak alanları özenle belirlemiştir.

Öncelikli olarak eğitim konusuna odaklanan Kisbu çok yönlü bir şekilde destek programlarına devam etmektedir.

Siz de    Ailesine katılmak istiyorsanız;

Bizimle iletişim kurabilirsiniz…

İletişim İçin;

info@kisbu.com.tr

+90 (212) 875 45 45

Sizde BASAL Ailesine Katılmak İstiyorsanız Tıklayınız.

KİSBU İnsan Kaynakları Yönetimi sürecimizde eğitim ihtiyaçlarımız için online ulaşabileceğiniz video, kitap önerileri ve

makale yazılarını “İşimiz Hobimiz” çatısı altında düzenledik.

"İşimiz Hobimiz" platformuna ziyaret etmek için tıklayınız.