TEKNOLOJİ

Kisbu, kalite politikası, müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı amaçlayan ve sürekli gelişimi hedefleyen bir yapıya sahiptir. Ürün ve hizmet kalitesinde, hiç kuşkusuz ki ‘’Kalite Ekibimiz’’ önemli bir role sahiptir. Kisbu ailesi olarak, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti sunup, sıkıntısız ve süreklilik arz eden iş birliği içinde bulunmayı hedefleriz.

Bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak, yüksek ve yeni teknolojili laboratuvarlarımızın ışığı doğrultusunda yol alan çalışma arkadaşlarımız, hammadde aşamasından, sevkiyat sürecine kadar her aşamada yüksek kalite hizmet sunar. Üretim sürecinin her aşamasında kumaş özelliklerini test ediyoruz. Çıkan sonuçları, bilgi ağımıza kaydedip potansiyel sorunların takip edilmesini sağlayıp, iyileştirme sürecinde ürünün istenen özelliklerde üretilmesini sağlıyoruz. Ortaya çıkardığımız yüksek kalitedeki ürünümüzü ve istek doğrultusunda yapılan test sonuçlarını müşterilerimize ileterek en iyi servisi sunuyoruz. Müşterilerimizin yeni yatırım veya aplikasyon aşamalarında bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda da teknik destek sağlayabiliyoruz.

Kisbu laboratuvarları, antistatik - elektrostatik yük, su emiciliği, ağırlık, kalınlık, gerilme direnci, renk tutma, uzama, yırtılma, tüylenme oluşumu gibi testleri Edana, standartlarına göre yapar.

Kisbu, EN ISO 27001, 9001, 14001, 13485, ECOTEKS, EN 13795 kalite belgelerine sahiptir. İstenilen durumlar da dışardan da destek alarak farklı testler ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

business people